Your limit is on demand. The limit can be raised.>
"Olej na dřevě, 20 x 29 cm, rámováno, datace kol. r. 1890, signováno K. Liebscher.Konzultováno s PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem.Autor viz T 2/33, TB 23/203, B 6/657, NEČVU 1/451."